Bajrangi Bhaijaan /2015Tür: Dram, Hint
Yapım Yılı: 2015
Yer: Hindistan
IMDB Puanı: 8.5
Yünetmen: Kabir Khan
                                                 Oyuncular: Ali Quli Mirza, Harshaali Malthotra,                                                                              Kareena Kapoor, Nawazuddin Siddiqui, Salman Khan
Herkese Merhabalar;
Bugün bu filmi izledim ve inanın bana bloğum da bahsetmesem olmazdı. Lütfen izleyin. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Hint filmlerini çok seviyorum. Çünkü; içerisinden bazı şeyleri çekip alabiliyorum. Kısacası ağlamak istersem de izliyorum. Ama bu film var ya arkadaşlar gerçekten bu kadar heyecanla başlamadım. Dedim kendi içimden yarım saat izler bırakırım. Ama bırakamadım. İlk defa bir Salman Khan filmi izledim bu da bir gerçek. Konu, oyuncular, kurgu her şeyi çok güzeldi. İsterseniz şimdi de konusunu sizlerle paylaşayım.Pakistanlı konuşamayan küçük kızımız annesiyle beraber Hindistan'a gelir ve kaybolur. Salman Khan'da bu kızımızı alıp evine getirir. Tabi ortada şöyle bir durum vardır. Küçük kızımız Müslüman'dır. Salman Khan'ın küçük kızımızı getirdiği ev nişanlısının evidir. Nişanlısının babası da kızımızı Müslüman olduğu için istemez ve bu tatlı ikili Pakistan'a doğru yola çıkarlar. 
Amaç: Küçük kızımızı ailesine teslim etmektir.
Ancak Salman Khan'ın açık sözlü, yalan söylemeyen biri olması hem onların yararına hem de zararına olacaktır.Konumuz kısaca böyle arkadaşlar daha fazla derine inersem filmi izlemenin bir mantığı kalmaz değil mi?
Lütfen ama lütfen izleyin. 


Bu film de hem eğlenecek hem de üzüleceksiniz...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder