CITY HUNTER /2011




Hala izlemeyeniniz var mı?
Bakmayın öyle dediğime bende daha yeni izliyorum bu aksiyon dolu diziyi. Sanırım Boys Over Flowers dizisinden sonra tam bir Lee Min Ho hayranı oldum.
 Lee Min Hoo kim mi?




İşte sizze Lee Min Ho. City Hunter'ın Lee Yong Sung'ı, Boys Over Flower'ın Jun Pyo'su. Gerçekten oyunculuğu çok iyi. Lee Min Ho'yu bir dizide izlerdeken sanki Kore dizisi izlemiyormuşum gibi. Sanki Koreli ama çok farklı ve insanı kendine bağlayan bir oyunculuğu var.
Her neyse çok konuştum galiba?
Ben de şu sıralar kendimi eve kapattığım için ya kitap okuyorum ya da dizi izliyorum. Ama bu diziyi yazmasam olmazdı. Her zaman bir diziye başlarken ön yargı ile başlayıp sonra da iyi ki izlemişim deyip etkisinde kalıyorum.
Çok garip bir kişiliğim var sanırım :)))))



Neyse ben konumuza döneyim. Lee Yong Sung'ın babası başkanı korumakla görevli bir korumadır. Ancak bir gün başkana karşı büyük bir saldırı olur. LeeYong Sung'ın babası ve en yakın arkadaşı yirmi bir kişilik bir ekip ile özel bir göreve giderler. Bu göreve gidecekleri gün Lee Yong Sung daha yeni doğmuştur. Bu görev sırasında yirmi asker kendi hükümetleri tarafından öldürülür. Sadece Lee Yong Sung'ın babasının en yakın arkadaşı sağ kurtulur. Daha sonra Lee Yong Sung'ı kaçırarak özel olarak eğitmeye başlar. Amaçları ise Görevde öldürülen yirmi askerin intikamıdır. Bu intikamı da askerlerin ölümüne göz yuman beş kişiden alacaklardır. 


Lee Yong Sung, Kore'ye geldikten sonra intikamını almaya başlar. İntikamını aldığı kişileri kirli çamaşırları ortaya çıkınca da "Şehir Avcısı" olarak adlandırılmaya başlar. Fakat daha Kim Na Na'ya aşık olur ve kimliğini saklaması da bir o kadar zorlaşır.

Size söyleyeceğim tek şey sadece izlemeniz. Dizi yirmi bölümden oluşuyor.

Bir sorunuz olursa yorum yazın :))))) 






Hiç yorum yok:

Yorum Gönder