Kitap Alışverişim / Babil.com

Merhaba:

Bugün bir kitap alışverişi yazısı ile karşınızdayım. İlk defa Babil.com'dan bir kitap alışverişi yaptım ve çok memnun kaldım. Kitapların temin ediliş süreleri ve kargo hızı mükemmeldi. Bir gün içerisinde kitaplarım bulundu ve yola çıktı. Ayrıca hasarsız bir biçimde elime ulaştı. Babil.com artık yeni favori kitap sitelerim arasına girdi kesinlikle. 

Babil.com'u denemek istedim ve minik bir kitap alışverişi yapmış oldum böylece. Bu arada Babil.com a gitmek için Tık Tık 

Hadi Başlayalım...
Öncelikle Babil.com ailesine sonsuz teşekkür ederek yazıma başlamak istiyorum.

Aranızda bir çoğunuz için eminim ki kitapların sağlam bir şekilde eline ulaşması sizler için çok önemlidir. Ben bunu pek önemsemesem de (Çünkü kargo ile geliyor. Her şey olabilir) sizler için Babil.com'u her yönü ile inceleyeceğim. Bir kere kitaplarınız acayip sağlam bir şekilde geliyor. Koli'nin içi ya da paketlerin içi şu patlayan şeyler ile sağlamlaştırılmış. 

Bunun dışında sitede her sitede olduğu gibi kredi kartı kullanabiliyorsunuz. Takside de böldürebilirsiniz. Ben bazı sitelerden taksit yapmayı kestiği için kitap almayı bıraktım mesela.

Ayrıca Babil.com'dan e-kitaplar da satın alabilirsiniz. Ben bu teknolojinin yararlı olduğunu düşünüyorum. Ülkenin her yerinden kitaplara ulaşabilmek harika bir şey bence :)

Tamam, çok fazla konuştum. Hadi koliyi açalııııım =)Arka Kapak dergisi karşınıza çıktı. Dergi içerik bakımından da bir harika bence mutlaka almalısınız. Benden söylemesi.


En merak ettiğim kitaplardan birisi. Merakla okunmayı bekleyecek. Ama yapacak bir şey yok.Ezik, merak ettiğim kitaplardan birisi ve konusunu da çok beğendim.


Her halde aralarında en sevindiğim kitap bu olmuştur. Filmini izlemiştim ve çok beğenmiştim. Bu arada "Ben, Earl ve Ölen Kız" Filminin yazısı için Tık Tık


Dövüş Kulübünü merak ediyorum. Çünkü; filmi çok güzeldi. Ancak filmler karakterlerin iç dünyasını yansıtmakta eksik kaldıkları için kitabının filminden daha güzel olacağını düşünüyorum.

Türk Seri Katiller kitabını da inceleyeceğim. Bu kitap beni biraz ürkütse de içerisini incelediğimde okuyabileceğimi gördüm. Ama psikolojik durumum bunu ne kadar kaldırır bilemiyorum.


İşte benim Babil.com alışverişim bu kadar. Ancak son olarak Babil.com'un bir artısından bahsetmek istiyorum sizlere. Kargonuz geldiği zaman içerisinden aşağıda gördüğünüz ufak bir garanti belgesi çıkıyor.


Bu küçük garanti belgesi sayesinde kargonuz da bir hasar veya yanlışlık varsa garantinin üzerinde ki kod ile şikayetiniz düzeltilebiliyor. Bu uygulamayı daha önce kitap sitelerinde görmemiştim. Bence harika olmuş.


Başka bir yazı da görüşmek üzere beni takip etmeyi unutmayın. Herkese kucak dolusu sevgiler :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder