Çizgi Roman (Saga #3)


Saga Cilt 3
Yazar:Brian K. Vaughan
Çizer: Fiona Staples

Marmara Çizgi
Çevirmen: Burç Üner
144 Sayfa- İnce Kapak
KAPAK:

     Belki biliyorsunuzdur; Saga, benim okuduğum tek çizgi roman. Büyük ihtimalle bloğumu takip ediyorsanız, Saga Cilt 1-2 yorumlarımı görmüşsünüzdür. İnanın her cilt çıkacağı zaman kapakları beni çok meraklandırıyor. Çizimlerini de çok beğeniyorum. Çizgi romanın çizimleri Fiona Staples'e ait.

ÇİZİMLER:

     Çizgi romanlar hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığımı tekrardan söylüyorum. Saga'yı aldığım zaman turnayı gözünden vurduğumu biliyordum. Çünkü; çizgi roman çabucak bitti ve ben diğer ciltlerini beklemeye koyuldum. Her ne kadar üçüncü cildi geciktirmeye çalışsam da, hemen elime aldım. Çizimlere gelelim bence :)

     Çizimler gayet güzel ve detaylı. İnsanın canını sıkan hiçbir fazlalığı yok. Göz yormuyor. Ayrıca renklendirmeleri de gayet kaliteli ve başarılı. Kapağından kalite akıyor, o kadar yani :D


KONUSU:

     Kısa ve öz olarak, çizgi romanın arkasında da bahsettiği gibi; Kainatta kendilerine yer bulmaya çalışan bir ailenin hikayesini, sürükleyici olarak bizlere anlatıyor. Tabi bu ailenin peşine çok farklı kişiler takılıyor ve olaylar birbirine giriyor.


SONSÖZ:

Eğer siz de benim gibi, Marvel okuyamadığınızı düşünüyorsanız ya da çizgi romana giriş yapmak istiyorsanız, şiddetle tavsiye ederim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder