Hayatımı Değiştiren 5 Kitap    Herkese Merhaba; 

    Konumuz "Hayatımı Değiştiren 5 Kitap". Aslında bu kitaplar hayatımda mutlaka değişikliğe uğrayacak. Belki bir hafta sonra belki de yarın. Bu 5 kitaba hayatımı değiştiren kitaplar dediysem, içerisinde o anlık duyguma dokunan bir cümle ya da kelimedir belki. Bu şekilde aklımda yer etmiş olabilir. Çünkü, kendime hayatımı etkileyen 5 kitap ne diye sorduğumda elim direkt bu kitaplara gitti. Hadi başlayalım... 


     İlk kitabım tabi ki "Küçük Prens". Her ne kadar çok küçük yaşta okumasam da büyük küçük herkesin okuması gereken bir kitap bence. Çünkü, size öyle bir nutuk çekiyor ki, insanlığı ve insan olmayı bu kitapta tadıyorsunuz. 


     "Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler", her yaş grubunda insanın okuyabileceği kitap. Asla! İçerisinde 100 kadının başarı hikayesi anlatılıyor diye sadece kadınlar okumamalı. Bence küçük çocuklara harika uyku öncesi masallardan birisi olabilir. 

"Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler" Kitap Yorumum İçin TıkTık

   
     Aile bağlarını önemseyen bir kitap arıyorsanız mutlaka okunmalı. Bir resim, bir aileyi nasıl birleştirebilir?

"Kurtlara Söyle Eve Döndüm" Kitap Yorumum İçin TıkTık


     "Kalanlar", içerisinde beni çeken sözler vardı. Bu nedenle Tezer ÖZLÜ okumaya devam edeceğim. Ciddi manada harika bir kitaptı. 


     Şaşırdınız, biliyorum :D Ama bu kitap olmasaydı, bu blog hatta burada yazdığım diğer dört kitap olmazdı. Beni okumaya iten tek kitap. "Alacakaranlık" ile okumaya başladım ve devam ettim. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder