Kuru Saçlar İçin Şampuan Önerim

Inecto Naturals


    Merhaba!!!!!

    Kuru saça sahip kızlar burada mı?

    Evet, iki ya da üç hafta önce işte bu şampuanı keşfettim. "Inecto Naturals"... 


    Gratislerde bulabilirsiniz kızlar... Özellikle indirimde ise üç ürüne 30-35 tl arasında bir fiyat ödeyeceksiniz. Ben bayıldım bu ürünlere. Saçlarım ince yapıda olduğu için her yıkamadan sonra acayip bir şekilde kabarıyor ve işlem yapmadan yani maşa veya düzleştirici kullanmadan şekil veremiyordum. Ta ki bu şampuanı bulana kadar. İlk kullanımda farkı çok net belli etti. Artık saçımı düzleştirmeden dümdüz bir görüntü alıyor. Açıkçası bu kadar düşük fiyatlı bir üründen bu kadar etki beklemeyerek aldım. Hakkında ne gibi yorumlar yapıldığından da haberim yoktu. Ama iyi ki almışım. Bundan sonra her hangi bir durum olmaması halinde şampuanım bu...

    İçeriğinde hindistan cevizi yağı bulunuyor ve saçı cidden güçlendiriyor. Kokusu da bol bol coconat... Eğer bu tarz kokular size ağır geliyorsa almanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü, üç üründe aşırı derecede coconat kokuyor. Ancak saçınızı yıkadıktan sonra koku çok net olarak burnunuza gelmiyor, bunu da belirtmeliyim.


    1. İnecto Naturals Şampuan

    İlk olarak kullanmadan önce mutlaka şampuanın arkasında kullanım talimatlarını okumanızda fayda var. Benim size tavsiyem, sadece şampuanı değil yanında saç kremini de kullanmanız. Çünkü; saçınızı şampuanladığınızda ve duruladığınızda saçınızın kalınlaştığını ve sert bir halde olduğunu göreceksiniz. Ancak saç bakım kremini kullandığınızda yumuşacık bir saç sizlerle.


   2. Inecto Naturals Saç Kremi

    Evet, işte bu saç kremini kullandığınız taktirde bir sıkıntı yaşamazsınız. Ancak kremi uygulamadan saçınızın fazla suyunu bir havlu ile kurulayıp alırsanız, çok daha iyi olur. Ondan sonra kremi uygulayıp 3-5 dakika kadar bekleyip durulayın.


    3. Inecto Hair Saç Serumu

    En son işlem ise saç serumu. Ben bu serumu, saçım kuruduktan sonra uyguluyorum. Saçların ucuna odaklı uygulamalısınız.

    Sonrasında gelsin mis gibi ve yumuşacık saçlar...


    Bu günkü yazımın sonuna geldim. Kendinize çok iyi bakın ve mutlu kalın. Bloğumu takip etmeyi unutmayın ve soru- görüş ne olursa olsun aşağıya yorum bırakmayı unutmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder